Zdecydowanie można powiedzieć, że rok 2017 był bardzo obfity w koncerty ATB w naszym kraju. Nasz ulubieniec odwiedził nas aż 5 razy, między innymi dzięki promocji 10-ego studyjnego Albumu NEXT, którego oficjalna premiera przypadła 21 kwietnia 2017 roku.

 

1. Pierwszy koncert odbył się 10 lutego 2017 w Clubie Magnes we Wtórku w okolicach Ostrowa Wielkopolskiego, na którym ATB promował swój nowy Singiel „Connected” zapowiadający nowy Album Artysty. Jako suport wystąpił Skytech.

 

 

2. Następnego dnia 11 lutego 2017 ATB zawitał po raz pierwszy do Clubu Ekwador w Manieczkach, jako gwiazda wieczoru z okazji 19 urodzin Klubu. Nie był to zwykły występ, Klub z okazji świętowania swoich 19 urodzin przygotował na ten wieczór prawdziwe Show…confetti, CO2, pirotechnika czy dodatkowe oświetlenie to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji wieczoru. Jako support ATB na głównej sali po raz kolejny w klubie Ekwador, swój LIVE SHOW zaprezentował duet KALWI & REMI. Dodatkowo podczas wieczoru na innych salach klubu wystąpili również stali rezydenci jak dj DRUM oraz dj INSANE - jako jeden z jego gości zagrał doskonale znany ekwadorskiej publiczności Krzysztof Chochłow znany bardziej jak dj KC. Klub naprawdę się postarał by znakomicie uczcić swoje kolejne urodziny.

 

3. Następny raz ATB odwiedził nas 19 maja 2017 tuż po oficjalnej premierze nowego 10-ego studyjnego Albumu NEXT. Od momentu wydania to właśnie w Polsce album ten cieszył się największą popularnością. Swój premierowy koncert zagrał w Klubie Bank w Warszawie. To niezwykłe wydarzenie podkreślił sam Artysta w krótkim, osobistym zaproszeniu na koncert: https://www.facebook.com/bankclubwarsaw/videos/1454928281232874/ 

Jako suport ATB wystąpili Melo.Kids oraz MIYO MUSIC. Niesamowity klimat koncertu możecie poczuć oglądając oficjalny trailer z występu ATB pod poniższym linkiem: https://www.facebook.com/bankclubwarsaw/videos/1469160323143003/

Dodatkowo podczas wizyty w Warszawie André udzielił ciekawego wywiadu na temat swojej muzyki, inspiracji i premiery albumu NEXT, odpowiadając na pytania swoich fanów.

Całość rozmowy znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=m2QLzDLclL8&feature=youtu.be.

 

4. Kolejny koncert promujący najnowszy Album NEXT, na który również osobiście zapraszał sam André odbył się 20 maja 2017 w Klubie Muzycznym Scena, położonym w samym sercu Sopotu - https://www.youtube.com/watch?v=M6oX1ibTY0E&feature=youtu.be. Wyjątkowa aura tego miejsca znajdującego się tuż przy plaży nad brzegiem morza dodatkowo podkręciła niesamowity klimat koncertu. Jako suport zagrali P.A.F.F. oraz MIYO. ATB zagrał wiele nowych kawałków promujących najnowszy album jak „Message out to you”, „Pages”, ,,Never without you”, pojawiło się również kilka ciekawych remixów jak „Edge of Life”- Cosmic Gate, „Innerbloom”- RÜFÜS. André wrócił także do swoich kultowych przebojów jak „Ecstasy”, „Till I Come”, „Let you go”, „Apollo Road” oraz wiele, wiele innych. Koncert był magiczny i był wspaniałą ucztą dla wszystkich fanów a oficjalny trailer z koncertu zobaczyć możecie pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=SNHyjfsLxmk&feature=youtu.be.

 

5. Jesienią ATB ponownie odwiedził nasze rodzime strony, 18 listopada 2017 koncertował  w Klubie Energy2000 w Katowicach. Była to naprawdę spektakularna impreza tego roku. Klub z okazji swoich 6 urodzin postanowił zaprosić na ten specjalny wieczór jedynego i niepowtarzalnego ATB. Na tę okazję zaplanowano masę atrakcji dla wszystkich klubowiczów. Oprócz występu głównego gościa wieczoru – ATB pojawili się także goście specjalni  jak najlepsze klubowe tancerki, ledowe roboty i tancerki, performerzy i artyści z parku rozrywki Energylandia. Dla wszystkich uczestników tej specjalnej imprezy Klub zaserwował ogromny tort urodzinowy oraz przygotował wiele prezentów w postaci klubowych gadżetów jak urodzinowe koszulki, smycze czy silikonowe opaski, całość imprezy uświetniały spektakularne pokazy pirotechniki scenicznej, multilaser show i konfetti, a także wyrzutnie ognia Fire Jet oraz armatki CO2. Tego wieczoru zagrali również stali rezydenci klubu jak Aras, DeePush, Toudi, Mefiu, Kubeck oraz Triks.

Można śmiało powiedzieć, że to urodzinowe wydarzenie Klubu Energy2000 było przygotowane z prawdziwym  rozmachem, a ten niesamowity wieczór zobaczcie koniecznie tutaj pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=TPi0xBxcTP8&feature=youtu.be.

 

 

Wszystkie koncerty ATB mają swój niepowtarzalny charakter i klimat, bardzo cieszymy się, że ATB często o nas pamięta i lubi przyjeżdżać koncertować właśnie w Polsce. Już nie możemy doczekać się jego kolejnych koncertów, być może niedługo pojawi się kolejny nowy Album, który tak chętnie ATB promuje właśnie u nas!

 

Dziękujemy Dancefield za zgodę na wykorzystanie zdjęć w serwisie. Prawa autorskie do wykorzystanych zdjęć pozostają w firmie Dancefield. Jakiekolwiek powielanie lub wykorzystanie zdjęć lub tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanie nie jest dozwolone bez wyraźnej zgody wyżej wymienionej firmy.

Realizacja: Seweryn Sildatk