Już 19 i 20 maja ATB wystąpi w Warszawie i Sopocie. André wraca z tournée po USA i przyjeżdża w tym czasie do Polski, aby promować swój najnowszy album "NEXT". To właśnie w naszym kraju tak w krótkim czasie, krążek ten zyskuje największą popularność w sprzedaży. Jako support zagrają: P.A.F.F., Melo.Kids, MIYO MUSIC. Oficjalny Polski Fanklub: ATB DESTINATION przyłącza się do promowania trasy "ATB - NEXT ALBUM CLUB TOUR POLAND"

 

Bilety w sprzedaży będą dostępne od środy od godziny 20:00 (26/04).

19/05 - klub BANK, WARSZAWA http://bit.ly/2p4HVEY oraz http://bit.ly/2ozXWDY, cena 129zł
20/05 - klub SCENA, SOPOT http://bit.ly/2oOEKi8 oraz http://bit.ly/2qblbnS, cena 119zł

 

Ponadto oba kluby oferują strefy dla bardziej wymagających klientów. Szczegółowych informacji szukajcie na fanpage'ach klubów oraz pod podanymi numerami telefonu.

Klub Bank- stoliki strefa Delux- 502432248, 795445162 (rezerwacje)

Klub Scena bilety VIP 500 zł http://bit.ly/2pCfYpa oraz http://bit.ly/2qblbnS (informacje nt. zawartości biletu znajdują się na stronie bileterii).

 

Zaraz po wyprzedaniu promocyjnych pul rozpocznie się sprzedaż kolejnych. Gorąco zapraszamy!

Wiek: 18 lat.
Bez dress code.

 

 

 

Dziękujemy Dancefield za zgodę na wykorzystanie zdjęć w serwisie. Prawa autorskie do wykorzystanych zdjęć pozostają w firmie Dancefield. Jakiekolwiek powielanie lub wykorzystanie zdjęć lub tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanie nie jest dozwolone bez wyraźnej zgody wyżej wymienionej firmy.

Realizacja: Seweryn Sildatk