Niesamowita wiadomość na którą wszyscy czekali od 6 lat! Wielki projekt powraca znów do Polski. Już niedługo staniemy się świadkami niesamowitego show z aktywnym udziałem ATB! Przypominamy, że ostatnia edycja odbyła się 2 maja 2011 roku. Nowy album artysty pojawi się na rynku muzycznym już 21 kwietnia. Z pewnością po raz kolejny u boku ATB pojawią się wokaliści i muzycy współpracujący na co dzień z Andrè, uświetniając swoimi występami show. Już wiemy, że będzie to jedna z nielicznych edycji na świecie. W najbliższym czasie poznamy ostateczną datę tego wydarzenia.

ATB in Concert to niepowtarzalna okazja by usłyszeć utwory Andrè w nowych, również akustycznych, nigdzie wcześniej nie wykonywanych aranżacjach.

Oficjalny Polski Fanklub: ATB DESTINATION bierze udział w organizacji największego europejskiego zlotu Fanów z udziałem ATB! Czeka nas zatem kolejny wielki event, pełnych niespodzianek a co za tym idzie - niezapomnianych chwil!

 

                                               

Dziękujemy Dancefield za zgodę na wykorzystanie zdjęć w serwisie. Prawa autorskie do wykorzystanych zdjęć pozostają w firmie Dancefield. Jakiekolwiek powielanie lub wykorzystanie zdjęć lub tekstów w innych publikacjach elektronicznych lub drukowanie nie jest dozwolone bez wyraźnej zgody wyżej wymienionej firmy.

Realizacja: Seweryn Sildatk